Monday, June 17, 2024
spot_img

Kujt i drejtohet? Mozzik “shpërthen” në rrjete sociale: Fle dhe zgjohet duke gënjyer

- Advertisement -..

Gramoz Aliu, i njohur me emrin artistik Mozzik ka surprizuar me reagimin e fundit që ka bërë në rrjete sociale. Nëpërmjet postimit në Instastory, reperi i famshëm ka shkruar se “i urren njerëzit dinakë”, krahas së cilës ka bashkëngjitur dhe kuptimin e fjalës “dinakëri”.
“Të qenit dinak, veprim që bëhet për të madhtruar të tjerët, për t’ua hedhur pa kuptuar, veprim a sjellje prej dinaku, dredhi, dhelpëri. Vepron (punon) me dinakëri. E mori me dinakëri” shkruhej në foto. Më pas shkruan se urren dhe “edhe ata që vetëm mashtrojnë”.

“Po edhe ata që gënjejnë janë… ata që zgjohen duke gënjyer dhe flejnë duke gënjyer!! E aq shumë gënjejnë saqë fillojnë duke i besuar vetes aq shumë gënjeshtra! Edhe ata që mashtrojnë, mashtrojnë e vetëm mashtrojnë! Edhe ata janë… Mirëmëngjes vetëm njerëzve të mirë”, shkruan reperi.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X