Monday, June 24, 2024
spot_img

Kush i ka rrëbyer zemrën Robert Berishës?!

- Advertisement -..

Pas divorcit nga bashkëshortja, Nora Istrefi, Robert Berisha ka qenë mjaft i përfolur për jetën e tij sentimentale. Gjatë një interviste për “Top Albania Radio”, Roberti ka zbuluar se vajza që i ka rrëmbyer zemrën quhet Laureta.

“Pas një pauze shumë të gjatë, 4 vite ku i kam kushtuar shumë kohë gocës, Renee-së dhe me angazhimet e mia, po robi plaket kur do vetë”. Tani jam shumë i lumtur”, ka thënë këngëtari pa zbuluar shumë detaje.

Robert Berisha kohët e fundit ka bërë një gjest mjaft të bukur kundrejt nënës duke i ka kushtuar një këngë.
Roberi tha se ajo që ai ka dashur ishte që t’ia kushtonte nje kengë nënës së tij kur ajo të ishte gjallë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X