Monday, June 17, 2024
spot_img

Ky është artisti shqiptar më i dëgjuar momentalisht në Spotify, ja top 40!

- Advertisement -..

“Spotify” ka hyrë në trend viteve të fundit dhe është një platformë me shumë përdorues kudo në botë.

Artistët shqiptar përmes kanaleve zyrtare transmetojnë këngët e tyre duke u veçuar kjo si platformë mjaftë e pëlqyer edhe për depërtimin jashtë kufijve.

Së fundmi është publikuar lista e më të dëgjurave në muajin mars 2022, ku janë renditur artistët nga vendi i parë deri tek 40.

Ai i cili prin në këtë platformë është Dj Gimi O.

Pas tij renditet Mozzik, Dhurata Dora, Noizy, Butrint Imeri.

Më poshtë lista e plotë:

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X