Saturday, July 20, 2024
spot_img

Ledri Vula feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush këngëtari

- Advertisement -..

Në familjen Vula sot ka festë. Artisti nga Kosova, Ledri mbush sot 38-vjeç. Në këtë ditë të veçantë për të, nuk kanë munguar urimet e përzemërta nga njerëzit më të dashur, miqtë dhe familjarët.

Ledri është një nga artistët më të suksesshëm në Kosovë me dhjetëra hite, ndërsa këtë verë po shijon suksesin e disa bashkëpunimeve muzikore.

Prej muajsh Ledri vazhdon të përflitet edhe mbi marrëdhënien e tij me partneren Sara Hoxha, derisa është aluduar për kriza mes çiftit dhe ndarje.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X