Friday, June 14, 2024
spot_img

Nora Istrefi dhe Leonora Jakupi kunja njëra-tjetrës/ Çfarë ka ndodhur mes tyre?

- Advertisement -..

Dikur mes këngëtareve Nora Istrefi dhe Eleonora Jakupaj kanë pasur marrëdhënie të ngushtë me njera tjetrën,por sot ato nuk flasin.

Këngëtaret kanë rastisur me njera tjetrën në të njëjtin event pra në sfilatën e Valdrin Sehiti dhe situata mes tyre ka qenë e tensionuar.

Sipas “Panorama plus”, në dhomat e grimit, mes dy vajzave ka pasur momente tensioni, ku nuk i kanë kursyer batutat me kunja. E njëjta situatë është vënë re edhe në festën e organizuar pas shfaqjes. Nora ka zgjedhur të qëndrojë në tavolinë me të afërmit e saj, kurse Leonora ka zgjedhur të jetë pranë disa nga kolegëve të saj të showbizit kosovar.

Shkak për zënkën mes ish mikeve është bërë kënga “Sa t’kom dasht” e realizuar nga kantautiri Flori Mumajesi, e cila ishte për ta kënduar Leonora, por kur ajo ja tregoi shoqes së saj Norës projektin që po punonte me Florin,Nora e regjistroi këngën në një studio tjetër.

Marrëdhënia e dy ish-mikeshave është akoma e tensionuar. Me të drejtë Leonora mban akoma tension në prani të ish-mikes së saj.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X