Monday, June 24, 2024
spot_img

Lewis Hamilton befason me stilin e tij të çuditshëm të veshjes gjatë një shëtitje në Itali!

- Advertisement -..

Lewis Hamilton njihet për stilin e tij unik dhe të guximshëm.

Shoferi i garave edhe një herë dukej me stil ndërsa përgatitej për ditën e garës në Çmimin e Madh të Formula 1, Emilia Romagna në Imola, Itali.

37-vjeçari u dallua nga turma i veshur me një xhaketë xhins shumëngjyrëshe, të cilën e kombinoi me pantallona të të njëjtit material.

Ai kishte veshur një palë atlete ngjyrë kremi dhe u fsheh pas një palë syzeve të diellit të zeza dhe një kapele bejsbolli ngjyrë të gjelbër.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X