Monday, June 24, 2024
spot_img

Lidhja e re e Robert Berishës krisi raportin e tij me Nora Istrefin, ja vendimi që morën ish-çifti!

- Advertisement -..

Ditë më parë Robert Berisha konfirmoi lidhjen e tij të dashurisë duke thënë se vajza që i ka marrë zemrën quhet Laureta dhe është mjaft i lumtur me të.

Por duket se kjo lidhje ka “krisur” raportin e tij me Nora Istrefin, pasi u pa se pas konfirmimit të saj ata nuk ndiqen në rrjete sociale.

Vetëm pak javë më parë Nora dhe Roberti udhëtuan së bashku për në Paris ku i dhuruan vajzës së tyre një udhëtim.

Sa i përket lidhjes së re Roberti ka thënë se nuk do të bëjë dasmë.

“Jo, dasmë nuk do ketë. Është një harxhim që nuk ia vlen. Me ato lekë i kisha bërë dy muaj pushime. Nëse ajo (partnerja) më beson që me ato lekë do kalojë më bukur se në dasmë”.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X