Monday, June 17, 2024
spot_img

Lidhjen me Dagzin e konsideronte lojë, por ja ç’mendon sot për “dhëndrin” babai i Einxhel!

- Advertisement -..

Njëri nga çiftet e krijuara brenda shtëpisë së Big Brother Vip është edhe ajo mes Einxhel Shkira dhe Dj Dagz.

Lidhja e tyre po ecën për mrekulli por në fillimet e saj njëri nga njerëzit që nuk i besuan kësaj lidhje ishte babai i Einxhel, madje ai nuk kishte pranuar as ta takonte Dagzin duke e konsideruar lojë.

“Unë e kam parë si një gjë që është brenda për brenda një hapësire loje. Nuk kam asnjë arsye për ta takuar”, tha Muzaferi në muajin Shkurt, i ftuar te “Shqipëria Live”.

Por sot pasi kanë kaluar disa muaj duket se babai i moderatores është bindur se lidhja e vajzës së tij me Dj e njohur është e vërtetë.

Teksa moderatorja ka publikuar në rrjete sociale një foto pranë partnerit, vëmendjen më të madhe e ka marrë komenti i babait të saj.

“Yjeeeeee”, ka shkruar Muzafer, në foton e çiftit.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X