Friday, June 14, 2024
spot_img

Loredana dhe Mozzik bashkë? Detaji që i nxorri zbuluar

- Advertisement -..

Loredana dhe Mozzik janë vendosur sërish në qendër të mediave rozë dhe shkak është bërë postimi i fundit i reperes.

Ndarja e dytë e bujshme e çiftit, të cilët kanë një vajzë me njëri-tjetrin, ka bërë që çdo lëvizje apo postim i tyre të studiohet me kujdes nga fansat.

Loredana ndau një foto-album me ndjekësit e saj në Instgram së fundmi dhe të gjithë vëmendjen e mori një detaj në veshjen e saj. Ndjekësit kanë vënë re se çizmet e veshura nga reperja në foton e fundit, janë të njëjta me ato të ish-partnerit të saj Mozzik, i cili i ka veshur disa ditë më parë.

Menjëherë fansat e reperes nuk kanë ngurruar të lënë edhe komente në profilin e saj në Instagram:

“Pse ia ke marrë çizmet Mozzik pse?”– shkruan një ndjekës.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X