Friday, June 14, 2024
spot_img

Luiz Ejlli ndan me ndjekësit momentin e ëmbël me vajzën e tij, këngëtari i këndon dhe Luna Mari….

- Advertisement -..

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli ditën e sotme ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një video të ëmbël me vajzën e tij, Luna Mari.

E vogla është zgjuar nga gjumi me zërin e babit të saj, i cili po i këndonte në shtrat teksa Luna dukej që po e shijonte muzikën.

Nga ana tjetër në videon e postuar duket qartë që Kiara Tito po shijonte gjumin, ndërsa Luizi merrej me vajzën e tyre.

“Siç flemë ashtu edhe zgjohemi”- ka shkruar këngëtari krahas videos me të voglën e tyre, duke treguar se Lunën e merr gjumi me këngët e tij.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X