Monday, June 24, 2024
spot_img

” Mashtrime.. ” Ritvana vendosi të flasë! Arsyeja pse ajo u largua nga Përputhen.

- Advertisement -..

Ish konkurentja seksi e perputhen Ritvana vendosi të flas për vendimin që ajo mori për tu larguar nga Përputhen.

Ajo ka bërë një ” ask me question ” mes shumë pyetjesh ajo ju përgjigj pyetjes se “Përse u largua nga Përputhen”?

Ajo tregon : “Duke qen se un po nxirja anet me negative qe as vet nuk e dija qe i kisha , nuk ka njeres negativ por ka njeres te vendosura ne situata negative is dhe kisha nevoje te largohesha per arsye shendetsore dhe pse jo mos ja liroja vendin nje personi qe e mendove si mundesi shume te mir per te ardhmen e vet psh te reklamonte biznesin. Plus shpiunlliqe, mashtrime thashetheme….

Shihni videon me poshte

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X