Monday, June 24, 2024
spot_img

Me lot në sy dhe gjendje jo të mirë, Loredana tregon problemin nga i cili vuajnë edhe shumë njerëz në këtë kohë!

- Advertisement -..

Loredana është një nga të famshmet shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale, e cila po ashtu shumë aktive me postime të shumta nga përditshmëria e saj.

I tillë ishte edhe i fundit ku Lori tregoi problemin nga i cili vuan.

Ajo është shfaqur me lot në sy dhe në gjendje jo të mirë, por kësaj radhe ka të bëjë me diçka tjetër.

Reperja e njohur vuan nga alergjitë sezonale dhe këtë e ka treguar përmes një foto në ‘Instastory’, ku shihej pa makeup dhe me lot në sy.

“Polena është ‘çmendur’ këtë vit.”, ka shkruar ajo duke treguar se vuan nga një alergji.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X