Friday, June 14, 2024
spot_img

Poza provokuese/ ish-konkurrentja e Për’puthen zbulon tatuazhin afër pjesës intime

- Advertisement -..

Ifigjenia Dhedhes, ose siç njihet thjesht si Efi, është një nga ish-konkurrentet më të përfolura edhe pas Për’puthen.

Ish-konkurrentja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku nuk ngurron të ndajë me ndjekësit detaje nga jeta e saj, apo edhe të zhvillojë herë pas here biseda me ta.

Që në nisje të programit ajo tregoi se punon në një studio tatuazhes dhe se i ka pasion. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit disa foto nga pushimet që po shijon, ndërsa përveç pozave provokuese, në sy bie edhe tatuazhi i saj afër pjesës intime.

Nga fotot duket një tatuazh në formë puthje, ngjyrë i kuq.

Ish-konkurrnetja u komentua shumë gjithashtu për ngjashmërinë e madhe me moderatoren, Bora Zemani dhe këngëtaren Elvana Gjata.  Ajo ka treguar se i bëhet shumë qejfi që krahasohet me dy personzhe të bukura për publikun shqiptar.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X