Monday, June 17, 2024
spot_img

Me pushime në Tajlandë, këngëtarëve shqiptar ju ndodh e papritura…

- Advertisement -..

Lind Islami dhe Venera Lumani pak ditë pas publikimit të këngës së tyre më të re, kanë vendosur që të bëjnë disa ditë pushime në Tajlandë.
Çifti ka ndarë disa foto nga Phuket, teksa shihen duke shijuar natyrën dhe motin e mirë.

Por surprizat e motit nuk i kanë lënë “të paprekur”, pasi siç na tregon Lindi, teksa kanë nisur ditën plot me diell duke eksploruar vendin, i ka zënë papritur shiu.
“Si nisi dita, dhe si shkoi në vazhdim….”, shkruan Lindi me humor.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X