Friday, June 14, 2024
spot_img

Më të lumtur se kurrë pranë njëri-tjetrit, Meritoni poston foton e veçantë me Ilnisën!

- Advertisement -..

lnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP3” ku u njohën dhe u dashuruan me njëri-tjetrin po shijojnë romancën e tyre të dashurisë. Në rrjetet e tyre sociale postojnë gjithmonë momente të veçanta me njëri-tjetrin. Pak momente më herët, Meritoni ka postuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, në InstaStory.

Krah tij ndodhet partnerja Ilnisa, teksa të dy shfaqen pa mendje por tepër të buzëqeshur dhe të lumtur në praninë e njëri-tjetrit. ‘Tag’-un Meritoni e ka shoqëruar edhe me një emoji me trëndafil të kuq.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X