Monday, June 24, 2024
spot_img

‘Met Gala 2022’/ Disa nga veshjet më të mira të yjeve të Hollywood-it në tapetin e kuq

- Advertisement -..

Met Gala është kthyer dhe nga lista e të ftuarve në tapetin e kuq , numri i këtij viti ishte më i madh se kurrë më parë.

Pas pamundësive të zhvillimit të ngjarjesë vitit në lidhje me pandeminë, “fashion prom” u rikthye në vendin e tij tradicional të hënën e parë të majit për 2022, me temën “In America: Antology of Fashion” si temë të mbrëmjes.

Më poshtë do të shihni paraqitjet më të mira të yjeve të Hollywood-it në ‘Met Gala 2022’.

Blake Lively

Kim Kardashian

Alicia Keys

Janelle Monáe

Kaia Gerber

Gemma Chan

Jessica Chastain

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X