Monday, June 24, 2024
spot_img

Moderatorja shqiptare ndryshon LOOK dhe i mahniti të gjithë

- Advertisement -..

Moderatorja e njohur, Liberta Spahiu ka bërë një ndryshim në “look”.

Ajo i ka surprizuar të gjithë me ngjyrën e flokëve.

Liberta i ka lyer në ngjyrë karrotë, duke tërhequr shumë vëmendje.

Ajo nuk ka nguruar të ndajë edhe foto në rrjetet sociale, ku ka marrë shumë komplimenta.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X