Monday, June 17, 2024
spot_img

Monika Lubonja e djeg festën e ditëlindjes

- Advertisement -..

Të mërkurën Monika Lubonja kishtë ditëlindjen dhe kishte planifikuar që festën ta shijonte mbrëmë. Organizimi ishte fantastikë dhe nuk munguan detajet pikante.

Fillimisht dy detajet që ranë në sy menjëherë ishin dy vaska të mbushura me banane, si kemi dëgjuar shpesh Monikën në Big Brother që vdiste për bananet.

Dhe te dekori në festë ishte shkruar ” Bakllava dhe Kadaif”

Në festë Monika shijoi gjithçka dhe me plot kuptimin e fjalës i vuri flakën mbrëmjes. Disa nga të ftuarit e saj ishin Sara Berisha, Eixhel Shkira, Paloma, Sheila, Antonela, Arjola dhe mes tyre nuk mungoi dhe piloti i dashur i Monikës. Disa pjesë pikante shikojini më poshtë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X