Saturday, July 20, 2024
spot_img

Mozzik zbulon detaje të reja rreth njohjes me partneren e tij të re, ja kur nisën ngacmimet e para mes çiftit

- Advertisement -..

Reperi i njohur Mozzik është shndërruar në një ndër personazhet më të komentuara në median rozë, ku shkak është bërë romanca e tij me Lotina Hazirin.

Artisti disa ditë më parë konfirmoi lidhjen me vajzën e deputetit kosovar, Lutfi Haziri.

Së fundmi Mozzik ka ndarë detaje të reja se si nisi historia e tyre e dashurisë.

Ai ka postuar në InstaStory një foto duke treguar se ngacmimet dhe pëlqimet e para për Lotinën kanë filluar që në vitin 2019.

“Kur e ke qëllimin e mirë 2019”– ka shkruar reperi krahas fotos së mesazheve që i ka dërguar partneres së tij vite më parë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X