Saturday, July 20, 2024
spot_img

Ndarja me Era Istrefin dhe statusi aktual, ja si përgjigjet Amir Rrahmani!

- Advertisement -..

Fotot së bashku në Instagram u fshinë, më pas nuk e ndoqën më njëri-tjetrin dhe heshturazi u konfirmua se Era Istrefi dhe Amir Rrahmani i kanë dhënë fund lidhjes. I pyetur për këtë në “Prive” gjatë inagurimit të biznesit të tij të ri të picave, futbollisti e nisi përgjigjen me “biiip” e më pas vijoi:

Për momentin po përqendrohemi te pica, kështu që do të kemi mundësi të bëjmë një intervistë më private për jetën time.

Rrahmani gjithashtu postoi edhe një foto me Xhulin (Juliana Nurën) që ngriti aludime për një lidhje. I pyetur nëse ai ka një status të tillë për momentin, futbollisti tha prerë se “jo”.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X