Monday, June 17, 2024
spot_img

Njihuni me djalin e Dj Sardi/Më në fund Dj publikon foton e tij.

- Advertisement -..

Dj i njohur shqiptar Sardi Shehu dhe partnerja e tij Jonisa Sinorukaj, u bënë prindër për herë të parë 4 muaj më parë me një djalë të cilit i vunë emrin e veçantë Zais Denzel Shehu.

Artisti është përpjekur të mbaj larg publikimeve jetën e tij private. Mirëpo ditën e sotme Sardi ka bërë një përjashtim mesa duket nuk ka rezistuar më dhe ka postuar një foto me djalin e tij duke e mbajtur në krahë.

Për herë të parë Dj ka publikuar portretin e Denzel, i cili ka mbushur 4 muaj. Foton ai e ka shoqëruar me një dedikimin të bukur për të birin:

“Jam mirënjohës për çdo buzëqeshje qe ti më jep, çdo të qeshur që bën dhe sa herë që më mban gishtin. Gezuar 4 mujorin Zais Denzel, babi të don shumë”

Në një intervistë të dhënë së fundmi ai tha

 “Atëherë nuni i djalit është Alesio Alia. Kemi pasur disa emra dhe duke parë sa i veçantë është zgjodhëm këtë: Zais Denzel. Nuk kishim zgjidhje tjetër, sepse babi Sardi, mami Jonisa, imagjino djali duhej një emër i veçantë. Kemi patur disa alternative, por zgjodhëm këtë sepse sikur s’ishte dëgjuar, nuk ishte përdorur më parë. Alesio i vuri Denzel, emrin e pagëzimit. Ne kishim qejf Zayn, pastaj Zays. Kishim shumë mendime. Kur na vinin emra sugjerime mendonim prit se kishim Zays dhe ishte unikë.  Djali më ngjan mua.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X