Monday, June 17, 2024
spot_img

Në mes të koncertit, këngëtarja shan Vladimir Putin…

- Advertisement -..

Këngëtarja e famshme, Katy Perry, e njohur për këngët e saj hit, tha disa fjalë të rënda për presidentin rus, Vladimir Putin, në një nga koncertet e saj të fundit.
Teksa këndonte “Not The End of the World”, ajo dëgjohet të thotë: “Nuk është fundi i botës! Jo, nuk është fundi i botës! F**k Putin”, teksa të gjithë të pranishmit brohorasin.

Komentet e saj vijnë për shkak të luftës së vazhdueshme midis Rusisë dhe Ukrainës që vazhdon të godasë qytetarët e të dy vendeve.
Videoja e publikuar në rrjet tashmë është bërë shumë virale dhe është parë mbi 659,000 herë me mbi 71,000 pëlqime dhe 700 komente.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X