Monday, June 17, 2024
spot_img

Në pritje të ëmbël, Sara Hoxha dhe Ledion Liço prindër për herë të tretë

- Advertisement -..

Sara Hoxha dhe Ledion Liço do të bëhen prindër për herë të tretë. Lajmi i bukur është bërë me dije përmes promo-s së episodit të 12-të të emisionit Ëndërrtjerrësit”, e publikuar në Instagram. 

Në këtë promo shfaqen të ftuarit, duke uruar Ledion “me një gocë”.

Ka qënë vete Sara që i dha fund dyshimeve duke e konfirmuar me një foto pritjen e ëmbël.

Kujtojmë se çifti i njohur kanë dy djem, London dhe Roman, të cilët së shpejti mund të bëhen me motër ose vëlla.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X