Monday, June 24, 2024
spot_img

Nga pushimet tek jetesa, ribashkohen Tuna dhe Patris?

- Advertisement -..

Tuna dhe Patris kanë qenë një ndër çiftet e showbizit më të përfolur. Një herë të ndarë, pastaj vjen në jetë djali i dytë, pastaj ndahen sërish.
Por duket se ata i kanë dhënë një tjetër mundësi marrëdhënies. Fillimisht janë parë duke bërë pushimet në Dubai me fëmijët e tyre.

Së fundmi, burime për Prive kanë rrëfyer se ata janë sërish bashkë madje Patrisi është zhvendosur në Shkup.
E nëse kjo është e vërtetë atëhere është një lajm mjaft i bukur!

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X