Monday, June 17, 2024
spot_img

Nick Minaj-t i ndodh incidenti i papritur me veshjen në ‘Met Gala’. Reperes gati sa nuk i del gjoksi

- Advertisement -..

Nicki Minaj arriti të shmangte me vështirësi një difekt të veshjes në tapetin e kuq të Met Gala 2022 .

Reperja u shfaq e veshur me një jumpsuit të zi lëkurë në formë busti dhe një bisht të me pendë Burberry, dhe një kapele. Por siç shpjegoi ajo në tapet, busti i jumpsuitit e la atë në baltë.

“E vetmja gjë e paplanifikuar në look-un tim është që më dalin gjinjtë, sepse më kana bërë paksa të vogël”, tha Minaj me shaka.

“Kënaquni me këto c*ca, sepse nuk do t’i shihni më kurrë.“- shtoi ajo.

Muzikantja e cila i kishte shtuar veshjes së saj të guximshme me gurë të çmuar në të gjithë krahët, gjoksin dhe fytyrën nga ekipi i Pat McGrath – mori pjesë së bashku me drejtorin krijues të Burberry, Riçardo Tisci.

Unë jam këtu Riçardo Tisci, ai është me të vërtetë miku im, kështu që unë jam këtu duke e mbështetur atë,” tha artistja. Këngëtarja e “Starships” shtoi se pjesa e saj e preferuar e pamjes ishte kapela e saj sportive prej lëkure, e cila për fat të mirë dukej se i shkonte shumë mirë.

“Unë jam i fiksuar pas kapelës. Nuk doja të bëja pamjen nëse nuk mund ta bëja kapelen, ndaj më la të mbaj kapelen!”.- u shpreh ajo.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X