Friday, June 14, 2024
spot_img

Nicole Scherzinger përshëndet nga Mexico/ Këngëtarja “ndez” rrjetin me fotot e fundit

- Advertisement -..

Nicole Scherzinger dhe partneri i saj Thom Evans prej ditësh tashmë po shijojnë pushimet nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Çifti kanë zgjedhur Mexico-n për tu arratisur dhe kaluar një kohë të bukur. Gjatë kësaj periudhe këngëtarja ka qenë shumë aktive në rrjetin e saj Insagram, me foto e video “të nxehta”.

Në një nga postimet e saj të fundit ajo ka pozuar me bikini në një jaht, dhe duket thjesht e mrekullueshme. Me rroba banjot me ngjyra të ndezura ylli televiziv, vë në pah format e saj perfekte, teksa duket tejet provokuese.

Më herët ju kujtojmë ajo postoi një video nga xhakuzi ku po kërcente me partnerin e saj.

“Kjo pamje e meriton një kërcim xhakuzi,”-shkruan këngëtarja poshtë videos së saj.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X