Monday, June 17, 2024
spot_img

Një bashkëpunim mes Noizyt dhe Stresit në sfond!? Habit reperi me deklaratën…

- Advertisement -..

Stresi dhe Noizy ishin ‘’armiqtë’’ më të mëdhenj të repit shqiptar, sherre në të cilat u përfshinë edhe fansat e tyre.

Dyshja e famshme në vitin e kluar kanë lënë mënjanë të gjitha hatërmbetjet dhe i dhanë fund të gjitha mosmarrëveshje që kishin prej vitesh duke njoftuar ribashkimin në Instagram.

Kjo duket se gëzoi në masë të madhe fansat, të cilët tani po kërkojnë edhe një bashkëpunim mes tyre.

Ka qenë Stresi ai i cili ka ndarë një postim në InstaStory, ku thuhet nga një ndjekës nëse do të ketë një bashkëpunim.

“A është në plan një bashkëpunim me Noizyn”, ka qenë pyetja që iu parashtruar Arkimed Lushajt (emri i vërtetë).

“Çdo ditë këtë pyetje keni. Është e rëndësishme që gëzojmë respekt për njëri-tjetrin dhe jemi bashkë për tjerat vijnë vet pa plane. Respekt për të gjithë fansat vetëm kështu të bashkuar s’ka gjë që na thyen”, tha Stresi.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X