Monday, June 24, 2024
spot_img

Njihuni me vajzën që i ka marrë zemrën Edit

- Advertisement -..

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Edi ka nisur një lidhje dashurie. Burime për “Prive” kanë zbuluar identitetin e vajzës që i ka marrë zemrën.

Ajo quhet Fjona dhe është nga Kosova. Në një foto në Instagram ku ajo ka shkruar “Përgjithmonë vajza jote”, Edi ia ka kthyer “Përgjithmonë djali yt”.

Kujtojmë se Edi ishte një ndër konkurrentët më të komentuar në “Përputhen” dhe pëlqimi i tij ishte Ada.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X