Monday, June 17, 2024
spot_img

Noizy e quan “familje” Stresin sikur të mos ishin asnjëherë armiq

- Advertisement -..

Askush nuk e kishte besuar se do të vijë një ditë që “armiqësia” mes Noizyt dhe Stresi kthehej në “shoqëri”.

Dyshja jo që kanë lënë pas inatet e së kaluarës por kanë krijuar edhe raporte të mira me njëri-tjetrin.

Stresi duket se nuk e ka aspak problem që të vishet me rrobat e linjes së krijuar nga Noizy.

Në një postim në instagram ku shfaqet linja e re e vitit 2022, Stresi kërkon një kostum dhuratë, të cilin Noizy ia premton me prioritet, madje duke e quajtur “familje”!

Si s’na e dhatë 1 kostum dhuratë”, shkruan Stresi.

“I pari sa të dalë collection fam”, i përgjigjet Noizy.

Kështu si po ecin gjërat dyshen ndoshta do t’i shohim shpejt edhe me një bashkëpunim.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X