Saturday, July 20, 2024
spot_img

Nuk e tregon kurrë kur pyetet për moshën, ja sa vjeç është Dijonisi

- Advertisement -..

Ai është pyetur pothuajse nga çdo fermer për moshën e tij, por ka zgjedhur ta mbaj sekret. Po flasim për Dijonis Bibën. Ky i fundit ka mbajtur lojën dhe ka dhënë herë pas here shifra të ndryshme për moshën e tij.

Të gjithë kanë hedhur hipoteza dhe kjo çështje ka kaluar edhe në rrjetet sociale, por ishte astrologe Meri Gjini e cila e zbuloi sot.

“Dijonisi është 24 vjeç. Shumë i maturuar për moshën. Ka një maturi mendimi që nuk është tipike e moshës së tij. Duhet të luftojë fort këtë javë”, u shpreh ajo.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X