Monday, June 17, 2024
spot_img

Nuk janë më miq, Sabiani zbulon keqkuptimin që e distancoi nga Monika

- Advertisement -..

Sabiani në daljen e tij të fundit në emisionin e Aulona Mustës nuk iu ka shpëtuar pyetjeve për shoqërinë me Monikën.

Kujtojmë se këngëtari nuk ishte i ftuar në ditëlindjen e aktores.

Sabiani tregoi se Monika mendon se kënga Tradhtare i dedikohet asaj por kjo nuk është e vërtetë.

Këngëtari nuk mendon se ka vend për të pasur hatëmbetje.

I pyetur për mungesën në ditëlindjen e saj,  ai tha se mund të më ketë harruar pa më ftuar.

Nga deklaratat e tyre kuptojmë se thjeshtë ka pasur keqkuptime dhe ndoshta në një të ardhme të afërt i shikojmë përsëri miq.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X