Friday, June 14, 2024
spot_img

Olsi Bylyku dhe Egli Tako po bëhen prindër? Me këtë përgjigje, Egli shuajti kureshtjen për shtatzaninë e saj!

- Advertisement -..

Olsi Bylyku ka festuar ditëlindjen e tij të 24-të me një festë ku mblodhi miq e të afërm.

Pamje të shumta nga festa u shpërndanë në rrjete sociale dhe sytë e të gjithëve shkuan tek barku i Egli Takos.

Një pjesë e publikut mendoi se këngëtarja është shtatzënë, për shkak të barkut më të rrumbullakosur se zakonisht.

Por duket se kjo erdhi si pasojë e ushqimit pasi këngëtarja ka mohuar se është në pritje të ëmbël.Për Iconstyle ajo mohoi zërat rreth shtatzënisë.Egli dhe Olsi s’do të bëhen ende prindër tani për tani, ndërsa kanë të gjithë kohën përpara për të shijuar njëri-tjetrin dhe karrierën e tyre në ngjitje.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X