Friday, June 14, 2024
spot_img

Oscars 2023: Veshjet që shkëlqyen në tapetin e kuq

- Advertisement -..

Gjatë eventit prestigjoz të “Oscars 2023” një vëmendje të madhe merr dhe tapeti i kuq, ku emrat e njohur dhurojnë performancat e tyre më të mira të modës.

Shumë nga yjet zgjodhën kostume që përfshinin tradicionalen me atë bashkëkohore, duke rezultuar në pamje shkëlqyese. E bardha duket se ishte ngjyra që dominoi më së shumti gjatë mbrëmjes.

Më poshtë janë yjet me veshjet më të mira në edicionin e 95-të të “Oscars”

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X