Monday, June 17, 2024
spot_img

Pak pas incidentit në “Big Brother VIP”, Einxhel Shkira lëndohet sërish

- Advertisement -..

Teksa ende nuk ka marrë veten nga incidenti në “Big Brother VIP” ku thehu krahun, Einxhel Shkirës i ka ndodhur një tjetër incident.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e saj detaje të ndryshme siç ka qenë edhe incidenti i fundit. Dhe këtë gjë ajo e lidh me ngjyrën e bardhë në vesh për të cilën thotë se nuk is jell fat të mirë.

Einxhel ka publikuar këmbën e lënduar duke mos treguar se çfarë i ka ndodhur konkretisht ndonëse duket se nuk bëhet fjalë për diçka serioze. “Mendova se ishte thjesht një rastësi e përsëritur, refuzova ta besoj”– i përgjigjet ajo një ndjekëseje e cila i thotë se sa herë vesh të bardha lëndohet.

E në fakt duket se bëhet fjalë për festën e ditëlindjes së Monikës pasi pikërisht atë ditë Einxhel ishte veshur me të bardha.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X