Monday, June 17, 2024
spot_img

Panik në ajër, këngëtarja shqiptare rrëfen problemin në avion: S’më kishte ndodhur kurrë…

- Advertisement -..

Një situatë e frikshme i ka ndodhur këngëtares shqiptare Greta Koçi në fluturimin e saj me avion. Në një postim në rrjetet sociale, ajo ka treguar se avioni me të cilin po udhëtonte ka shfaqur probleme. Kjo ka shkaktuar panik, pasi sic shkruan këngëtarja, kjo ishte hera e parë që i ndodhte një situatë e tillë gjatë fluturimeve të saj.

“S’më kishte ndodhur kurrë. Avioni ka një problem dhe u rikthye në Itali pasi bëri 15 minuta rrugë”, ka shkruar këngëtarja në rrjete sociale.

Prej disa kohësh Greta është zhvendosur në Vjenë, ku jeton së bashku me partnerin e saj.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X