Friday, June 14, 2024
spot_img

Parashuta që iu dërgua Donaldit ishte nga Bora dhe Romeo?

- Advertisement -..

Shumë parashuta janë shfaqur për Donaldin në Big Brother Vip por pas mbarimit të spektaklit, cdo shprehje po analizohet mirë.

Tre parashuta kanë kaluar mbi shtëpinë e Big Brother VIP, dedikuar Donaldit. Kjo surprizë është realizuar nga ish fituesi i Big Brother, Anaid Kaloti dhe Kledi Hysa, ku përmes së cilës përcollën një mesazh të koduar që kishte të bënte me Bora Zemanin.

Në njërën shihej fotoja e Spiderman duke u puthur me MJ, në tjetrën shkruhej: “Bota është e jotja, Donaldi demi. Jepi gaz”. Ndërsa në të fundit shkruhej: “Dashuria nuk duhet të jetë kurrë një sekret – 9 Janar”. Kjo datë nuk është aspak e rëndësishme pasi është dhe ditëlindja e moderatores.

Por eshte zbuluar qe “Bota eshte jotja” eshte nje shprehje e Bores, ku Romeo dhe ka komentuar e me pas kete ja ka percjellur Donaldit si nje kod.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X