Monday, June 24, 2024
spot_img

Partneri i Genta Ismajlit bën dedikimin e veçantë kushtuar prejardhjes së saj

- Advertisement -..

Tashme e dim që prej kohësh Genta Ismajli shijon martesën e saj me biznesmenin turk Hussein Usta, të cilët janë bërë prindër dhe dy binjakëve, Ivy dhe Blue Icon.

Këngëtarja nuk rezervohet aspak për jetën e saj sentimentale, Genta vazhdimisht poston foto apo video me dedikime nga më të ëmblat.

Së fundi çifti ka postuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet duke mbajtur në krahë vajzën e tij por ajo çka ra më së shumti në sy ishte tatuazhi i shqiponjës me dy koka në krahun e tij simboli i flamurit të Shqipërisë.

“Një ditë në diell me vajzën time”- shkroi ai krahas fotos.

Kuptohet që bisnesmeni turk përveç dashurisë së madhe për partneren e tij adhurojnë gjithashtu dhe prejardhen e saj.

Ata janë njohur rastësisht në një restorant dhe ka qënë dashuri me shikim të parë.Çifti ka bërë publike lidhjen në nëntor 2019, dhe sot vazhdojnë të lumtur përkrahë njeri tjetrit.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X