Monday, June 24, 2024
spot_img

Pas akuzave dhe debatit në Big Brother Vip, a janë përballur pas daljes Einxhel dhe vëllezërit Veshaj?

- Advertisement -..

Gjatë qëndrimit brenda shtëpisë së Big Brother, Einxhel Shkira pati një përplasje të fortë me Donald Veshajn ku e akuzonte atë dhe Romeon se nuk e kanë paguar gjatë kohës sa bashkëpunonin dhe e kishin larguar pa të drejtë nga puna.

Në disa situata Einxhel kishte thënë se kësaj pune do t’i shkonte deri në fund pas daljes nga shtëpia por edhe tani që kanë kaluar disa muaj duket se nuk ka pasur ndonjë lëvizje.

I ftuar në “Goca dhe Gra”, Romeo u pyet nëse janë përballur me Einxhel dhe ai zbuloi se jo.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X