Monday, June 24, 2024
spot_img

Pas deklaratave të papritura, Stresi i bën Noizyt dhuratën simbolike?

- Advertisement -..

Të gjithë u habitën kur ata ‘bënë paqe’ rreth një vit më parë, por askush nuk e priste që marrëdhënia e tyre do evoluonte kaq shpejt dhe ata të bëheshin shokë të ngushtë. Jo më larg se pak ditë më parë, komentet mes tyre në Instagram bënë xhiron e rrjetit me Stresin që i kërkonte Noizyt një kostum nga koleksioni i ri dhe Noizyn që e konsideroi atë ‘familje’.

Ajo që ‘po çmend’ edhe më shumë fansat e dyshes dhe hip-hopit është një detaj që tregon se Stresi i ka dhuruar Noizyt një nga orët e tij. Fillimisht këto janë disa nga fotot e reperit me orën në fjalë:Ka blerë orë të re? Nuk përjashtohet si mundësi, por sipër fotos shkruhet “Faleminderit” që forcon edhe më shumë dyshimet se Stresi ia ka dhuruar si një gjest simbolik.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X