Monday, June 24, 2024
spot_img

Pas humbjes tragjike Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez shijojnë pushimet.

- Advertisement -..

Cristiano Ronaldo po shfrytëzon kohën e lirë për të shijuar pushimet me partneren e tij Georgina Rodríguez, disa ditë pasi njoftuan humbjen e një prej foshnjave të tyre gjatë lindjes.

Manchester United, skuadra ku luan CR7, u dha pushim lojtarëve pasi u mund nga Brighton 4-0, duke humbur kështu mundësinë për t’u kualifikuar në Champions League.

Edhe pse tashmë e dimë se humbja nuk është diçka që i pëlqen futbollistit portugez, në këtë rast ai vendosi të shfrytëzojë kohën për të pushuar me partneren e tij pas ngjarjes së trishtë që përjetuan në çift dhe që e cilësuan si një dhimbje të madhe.

Futbollisti publikoi në Instagramin e tij një foto nga pushimet, të cilën e shoqëron me një zemër, ndërsa nuk ka preferuar të bëjë të ditur vendndodhjen.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X