Friday, June 14, 2024
spot_img

Pas zërave se është në pritje të ëmbël, Sarah bën deklaratën e dyshimtë!

- Advertisement -..

Sara dhe Pajtimi mundohen ta shijojnë lidhjen e tyre në privatësi që pas daljes nga “Big Brother VIP”, por nuk mungojnë komentet apo ngacmimet në rrjetet sociale.

Shkak janë bërë disa foto të Sarës nga festa e Monika Lubonjës, ku barku i saj është konsideruar më i rrumbullakosur si zakonisht. Mirëpo, si qëndron e vërteta?

Blogerja nuk i ka lënë thashethemet të qarkullojnë për shumë gjatë, duke shkruar në Instastory “Çun apo gocë dini gjë ju?”.

Ajo ka shpërndarë një postim ku tregon një detaj për jetën prindërore të shumë njerëzve. “Unë si një prind”, shkruhet në postimin ku shihen babai duke bërë foto me dy personmazhe të animuara teksa fëmija i shikon.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X