Saturday, July 20, 2024
spot_img

Përfliten për DIVORC! Jennifer Lopez bën veprimin e papritur, poston foton e Affleck

- Advertisement -..

Pas thashethemeve për një divorc të mundshëm këngëtarja Jennifer Lopez postoi një foto të Benit nga filmi i tij “Pearl Harbor”në Instagram teksa e lavdëroi atë në ditën e veçantë.

“Heroi ynë”, ka shkruar ajo së bashku me një emoji me zemër të bardhë. “Gëzuar Ditën e Babait”, shtoi Lopez në postim.

Jennifer dhe Ben nuk kanë fëmijë së bashku, por ata kanë fëmijë të tyre nga martesat e mëparshme, këngëtarja ka binjakë me ish-burrin Marc Anthony ndërsa Affleck ka tre fëmijë me ish-gruan Jennifer Garner.

Fansat vunë re një detaj mjaft të sikletshëm rreth postimit, Jennifer përdori një imazh të Benit të marrë në xhirimet e Pearl Harbor, filmi i vitit 2002 ku ai u takua për herë të parë me Garnerin. Ndërkohë, Affleck dhe Lopez, të cilët u martuan në 2022, kanë qenë në qendër të thashethemeve për divorc së fundmi.

Kjo vjen pasi një mik i saj tha për mediat britanike se Lopez ka ‘hequr dorë’ duke u përpjekur të bëjë që martesa e saj me Affleck të funksionojë.

Mes thashethemeve të furishme për statusin e martesës së çiftit, një burim i brendshëm i industrisë tani ka pohuar se ylli i popit nuk mendon më se mund të bëjë më “më shumë” për të shpëtuar lidhjen.

“Jenny ka pasur mjaft dhe ajo me të vërtetë u përpoq, por ajo nuk mund të bëjë më shumë, nuk po bëhet më mirë, është më keq,” tha një burim i industrisë muzikore për DailyMail.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X