Monday, June 17, 2024
spot_img

Personazhi i dashur publik!!Shkon rregullisht në poligonin e qitjes dhe vë në shënjestër foton e vjerrës

- Advertisement -..

Këtë lajm të çuditshëm e publikoi profesori i kriminologjikës Ervin Karamuço.Përmes një postimi në faqen e tij në Facebook, Profesori Karamuço shkruan se një personazh mjaft i njohur në botën e showbiz-it shqiptar, shkon rregullisht në një poligon qitjeje. Por ka akoma.. sipas Karamuço në vend të shënjestrës, Kjo VIP-e përdor foton e vjehrrës së saj.

Ja si shkruan ai :

Klodiana Lala nuk e kisha imagjinuar kurrë që një personazh shumë i njohur publik i showbiz, që frekuenton rregullisht poligonet e qitjes, vendos mbi shënjestër fotografinë e vjehrrës së saj. Rast studimor kriminologjik me elementë shumë serioz për fatet e shoqërisë tonë…”

Nuk dihet akoma për kë bëhet fjalë mirëpo shokuese është e vërteta e këtij informacioni që profesori vendosi ta shpërndante.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X