Monday, June 17, 2024
spot_img

Provokim apo rastësi? Pak orë pasi Loredana u shfaq me lot në sy, Mozzik poston për të njëjtin problem!

- Advertisement -..

Loredana ditën e sotme mori vëmendje të madhe me foton ku u shfaq me lot në sy duke treguar se është alergjike ndaj polenit.

Vetëm pak orë nga ky postim që u shpërnda kudo në median rozë, erdhi një postim nga Mozzik.

Reperi publikoi një fotografi në Instastory me faculeta dhe tha: “Alergji ndaj polenit”.

Nuk dihet nëse kjo është koincidencë apo e qëllimshme, ndonëse ish-çifti tashmë janë të ndarë dhe vijojnë jetën larg njëri-tjetrit.

Kohëve të fundit është përfolur vazhdimisht për një rikthim të mundshëm të tyre marrë shkas nga pastime të tilla ku dyshja shfaqen në vende të njëjta, shfaqen me rroba të njëjta ose si kjo sot që flasin për të njëjtën gjë njëkohësisht.

Madje projektet e reja të tyre I kanë paralajmëruar për publikim në të njëjtën kohë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X