Friday, June 14, 2024
spot_img

Provokon mbështetësit e Juventusit me simbolin e Interit, tifozja seksi e “Zonjës” e përshkruan veten me… gjarpër

- Advertisement -..

Ish-modelja e MOTOP GP-së, Eva Padlok, është gjithmonë në qendër të vëmendjes me postimet e saj në rrjetet sociale, ku shfaq në pah format e saj të nxehta.

Kësaj radhe ajo ka postuar disa foto me bikini, por ajo që bie në sy është përshkrimi që bukuroshja ka zgjedhur të përdorë.

Ajo ka vendosur vetëm një figurë gjarpri në përshkrimin e fotove të saj, që është gjithashtu dhe simboli i skuadrës së Interit.

Padlok gjithmonë është njohur dhe si një tifoze e zjarrtë e skuadrës së Juventusit, por tani duket se i ka thyer zemrave fansave të saj me përshkrimin që ka zgjedhur, i cili ishte përdorur pikërisht një ditë përpara se të luante Interi me Romën.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X