Saturday, July 20, 2024
spot_img

Pse e fshiu videon? Robert Berisha nuk përmbahet në publik, e dashura poston…

- Advertisement -..

Këngëtari i njohur, Robert Berisha, prej kohësh është në një lidhje dashurie me 23-vjeçaren, Ana Skrel, nga Ulqini.

Nga postimet e tyre në rrjetet sociale vihet re se dyshja ka nisur pushimet teksa këto ditë të nxehta vere po i kalojnë pranë njëri-tjetrit.

Sakaq, Ana Skrel ka publikuar një moment intim, ku Berisha shihet nga pas, duke e përqafuar.

Duket se videoja u shpërnda menjëherë dhe postimi u fshi nga të dy protagonistët, një veprim që ende nuk dihet pse u bë prej tyre.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X