Friday, June 14, 2024
spot_img

Publikohet “drilli” i Unikkatil, është diss për këtë reper!

- Advertisement -..

Unikkatil ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Po eci”.

Si gjithmonë kënga erdhi vetëm në verzionin audio dhe pa videoklip.

Kënga është më ndryshe nga projektet e tij të mëparshme, i përket stilit “drill” që kohëve të fundit ka pushtuar repin botëror por jo edhe atë vendor.

Ajo që bie në sy në tekstin e këngës është një pjesë që është ‘diss’ për Feron, i cili kohë më parë e kishte quajtur “pizzaman”.

“Mu picamen s’je n’veti jo; qato nuk kom folë se shihet me kohë; vlej do milion p…ti as ni trohë; Ça merr n’koncert ti un lypsav i dho”, është në lirikën e UniKKatil.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X