Monday, June 24, 2024
spot_img

Reagon Gjiko pas akuzave të hedhura mbi të…

- Advertisement -..

Emri i reperit u përfshi në një akuzë dhunimi që sipas mediave kishte ndodhur në vitin 2015 dhe reperi akuzohet nga një vajzë, e cila pretendon se është mashtruar dhe dhunuar nga artisti nga Peja.
Por, e gjithë kjo akuzë sipas reperit, është e pavërtetë.

Me anë të një postimi në ‘Instastory’ reperi u shpreh se nuk e ka mashtruar askënd as nuk i ka premtuar askujt karrierë.

Gjithashtu shtoi se ka përgatitur dy paditë e para dhe beson që drejtësia do t’ia nxjerrë në pah të vërtetën.
Postimi i plotë i reperit:
“TË NDERUAR FAMILJAR DHE MIQ, GJATË KËTYRE DITËVE, UNË DHE FAMILJA IME JEMI PËRBALLUR ME NJË TË PA-VËRTETË TË SAJUAR. UNË NUK KAM DHUNUAR ASKËND, E LERE MË NJË VAJZË 15 VJEÇARE.
NUK KAM MASHTRUAR E AS NUK KAM PREMTUAR KARRIERË, E AS NUK I KAM DHENË NJË TË MITURE SUBSTSTANCA NARKOTIKE. FAMILJA IME ËSHTË SHUMË NË RREGULL SEPSE E DINË QË KJO GJË ËSHTË E SAJUAR. UNË SOT, PËRMES SHOQËRISË SË AVOKATISË ………… KAM PËRGATITUR DY PADITË E PARA.

UNË BESOJ SE DREJTËSIA DO TA NXJERR NË PAH PASTËRTINË TIME. NË FUND, DUA T’JU FALËNDEROJ TË GJITHË ATA FAMILJAR DHE MIQ QË KANË GJETUR KOHË TË MË MBËSHTESIN, E UNË ASHTU SIÇ NUK JU KAM KORRITË KURR NUK KAM ME JU KORRITË AS NË TË ARDHMEN. I JUAJI GJIKO”

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X