Monday, June 17, 2024
spot_img

Reagon më në fund Bora Zemani! Shikoni çfarë shkruan në lidhje me Donaldin..

- Advertisement -..

Mbas shumë spekullimeve mbi marrëdhënien e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj ka reaguar se fundmin Bora vet duke hedhur poshtë çdo gje që është shkrujtur kohët e fundit nëpër portale.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X