Monday, June 17, 2024
spot_img

Reperi i njohur shqiptar në lidhje dashurie? Fotografohet përdore me një vajzë…

- Advertisement -..

Nuk ka shumë kohë pjesë e skenës por ka arritur të depërtojë suksesshëm duke u radhitur në emrat më të pëlqyer të momentit.

Bëhet fjalë për Bardhin, i cili krahas sukseseve në muzikë vazhdon të jetë në fokus të medias dhe publikut edhe sa i përket jetës private.

Ditën e sotme në rrjete sociale po qarkullon një foto ku Bardhi shihet i kapur përdore me një vajzë, së cilës nuk i shihet fytyra dhe nuk identifikohet.

Nuk dihet nëse vajza në fjalë është e dashura e reperit apo dyshimet janë se mund të jetë ndonjë skenë e ndonjë klipi që artisti po realizon.

Me datë 5 maj Bardhi do të vijë në bashkëpunim me Dj Gimi-0 me këngën e quajtur ‘’Rakia’’.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X